15 september Dag tegen Kanker - Speld het lintje op!
14 september 2011
Speld op donderdag 15 september het gele lintje op. Een klein lintje, een groot gebaar. Symbool van verbondenheid en medeleven met duizenden kankerpatiënten.
De Vlaamse Liga tegen Kanker (VLK) organiseert op donderdag 15 september 2011 haar 12de Dag tegen Kanker. Het wordt een dag van de kankerpatiënt. Samen met de ziekenhuizen organiseert de VLK die dag in heel Vlaanderen activiteiten voor kankerpatiënten.
In het Jessa Ziekenhuis staan volgende acties op het programma:
- Alle medewerkers van de zorgcluster oncologie dragen die dag het okergeel lintje als bekendmaking van onze deelname en steun.
- In de personeelsrestauranten zullen de okergele lintjes tijdens de lunch beschikbaar zijn voor de andere Jessa-medewerkers.
- Infostand in de hal campus VJ.
- Infosessie: ‘Kanker en vermoeidheid’ en ‘Mindfulness’.
- Workshop ‘Look good, feel better’ door VLK.
- Alle gehospitaliseerde patiënten binnen de zorggroep oncologie krijgen die dag een feestelijk ontbijt aangeboden en taart bij de namiddagkoffie.
- Verwensessies (massages, gelaatsverzorging, hand/voet verzorging) voor de aanwezige patiënten in samen-werking met KTA2 (opleiding schoonheidsverzorging).
- Voor de ambulante patiënten is een gadget voorzien.
Meer info: www.dagtegenkanker.be.
Overzicht actueel nieuws