Algemene informatie / nuttige tips

  • Uw kind mag kleding van thuis dragen.
  • Bij een operatie wordt steeds een infuushemdje gedragen, ook bij koorts en veelvuldig braken worden deze hemdjes aangedaan.
  • Handdoeken, washandjes en toiletgerief dient u van thuis mee te brengen.
  • Slabbetjes, pampers en verzorgingsproducten zijn beschikbaar op de afdeling.
  • Neem gerust wat vertrouwd speelgoed, een knuffel, boeken of dingen waar uw kind rustig van wordt mee.
  • Het is niet nodig om voeding van thuis mee te brengen, al het nodige wordt voorzien op de afdeling. Indien u toch eten of drank meeneemt, kan u die in de patiëntenkoelkast fris houden.
  • Medicatie wordt enkel door de verpleegkundige toegediend, tenzij er andere afspraken werden gemaakt.
  • Roken is overal in het ziekenhuis verboden (ook op het terras).
  • GSM gebruik is toegestaan.
  • U kan rechtstreeks telefonisch contact opnemen met de kamer van uw kind via het nummer dat u bij opname gekregen heeft.
  • Op B7 is een toegang tot het terras, waar kinderen onder toezicht van volwassenen kunnen zitten en spelen. Bespreek met de kinderarts of uw kind buiten mag.
  • Patiëntjes mogen enkel in samenspraak met de verpleging én onder begeleiding van een volwassene de afdeling verlaten.
  • Voor kinderen tot 3 jaar zijn er duwautootjes beschikbaar. Om alle kinderen hiervan te laten genieten, vragen we de autootjes na gebruik steeds aan de dienstliften terug te plaatsen.
 

Contact informatie

Campus Virga Jesse

Stadsomvaart 11
3500 Hasselt
Tel. 011 30 81 11
Fax 011 30 84 48

Campus Salvator

Salvatorstraat 20
3500 Hasselt
Tel. 011 28 91 11
Fax 011 27 45 90

Campus St.-Ursula

Diestsesteenweg 8
3540 Herk-de-Stad
Tel. 013 55 17 11
Fax 013 55 28 70