
Ons programma bestaat eigenlijk uit 2 grote delen. Enerzijds hebben we de groepssessies van de kinderen.
Anderzijds hebben we het educatieve programma voor de ouders.
Dit programma bestaat uit een educatief luik en een bewegingsluik.
In het educatieve luik zal het kind leren over gezonde voeding, de aanpak van moeilijke momenten, pesten, en de omgang met het eigen zelfbeeld. Aan de hand van een stripfiguren bieden we dit alles aan, op een niet-schoolse plezierige wijze.
Inhoudelijk komen de volgende thema's aan bod:
In het bewegingsluik laten we de kinderen op een plezante manier bewegen en opnieuw kennis maken met allerhande activiteiten. In de bewegingsessies komen o.a. aanbod: fitness, zwemmen, aerobic, springtouwprogramma. De kinderen krijgen eveneens concrete bewegingsopdrachten. De eerste sessie zullen ze getest worden op allerhande motorische gebieden. In de laatste sessie zullen de diverse testen opnieuw worden afgenomen en kan de vooruitgang worden nagegaan.
We kiezen ervoor dit alles aan te bieden in groep omdat de kinderen dan, samen met leeftijds- en lotgenoten op een aangename, niet- bedreigende manier dit alles kunnen leren en beleven.
Een groep biedt bovendien meer mogelijkheden om ons programma- aanbod zo aantrekkelijk en kindvriendelijk mogelijk te maken.